Co je Cyklojízda?

Cyklojízda je jedinečné zahájení festivalu! Dvoudenní párty, naladění svalů a jater před pořádným záhulem na Hradeckém letišti s již devítiletou tradicí.

cyklojizda hromadna

Zkrátka a dobře:

Protažení svalů na kole, ale v klidu, zastávky na občerstvení, odpočinek a (nealkoholické) osvěžení jsou samozřejmostí. Až najedeme nějaké ty kilometry, osvěžíme se v pískovně poblíž Kolína a už v amfiteátru na Kmochově ostrově si uspořádáme výtečnou grilovačku se spoustou masa a piva. (V tento moment proběhne třetí ročník ankety „Maso naložil lépe Miloš nebo Monika?“) Ve večerních hodinách doporučíme, abyste se dobře vyspali, a začne se zpívat a hrát, pít a tančit…

Druhý den ráno nasedneme na kola a hurá na festival. Zapózujeme fotografům při příjezdu ve stejných cyklojízdních tričkách. Postavíme si stany ve vyhrazeném místě v kempu. Chvíli si odpočineme a začne ta druhá jízda, ale už ne na kole :-)

Cyklojízda s veškerými uvedenými benefity je pro účastníky festivalu zdarma. Počet účastníků je omezen na 50 lidí a přihlašování probíhá přes formulář na této stránce.

Pro víc informací se mrkni na informace v bodech a pokud stále váháš a nebo se naopak už nemůžeš dočkat, přečti si proč se zúčastnit. Tam najdeš spoustu doplňujících informací. No zkrátka takové lidské povídání o tom, o jak úžasnou akci se jedná :D.

Veškeré dotazy směřujte na FB stránku Cyklojízda na RFP a nebo email cyklojizdarfp@gmail.com.